• DEN i pasowanie pierwszoklasistów – filia w Malużynie

          • Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa. W naszej szkole w dniu 13 października odbyła się uroczystość z tej okazji. Zapoczątkowało ją oficjalne przyjęcie do społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej. Było to bardzo ważne i całkiem niełatwe  wyzwanie dla pierwszaków. Musieli oni bowiem wykazać się wieloma umiejętnościami, aby zrzucić z siebie zaklęcie Złej Wróżki, która nieoczekiwanie pojawiła się podczas uroczystości. Nasi najmłodsi uczniowie pokonali dzielnie złe czary i wykonali wszystkie zadania wędrując za sprawą Dobrej Wróżki po krainach: mądrości, muzyki i pracowitości. Nowo przyjęci uczniowie, w podniosłej atmosferze, przed Orłem i Sztandarem złożyli uroczyste ślubowanie. Ślubowali też ich Rodzice, jako najważniejsze osoby wspierające edukację swoich pociech. Aktu pasowania na ucznia dokonała Pani dyrektor Małgorzata Sobolewska. Po części oficjalnej pierwszacy otrzymali od wychowawcy pamiątkowe dyplomy, upominki oraz życzenia od całej społeczności szkolnej.

              W dalszej części uroczystości przedszkolacy oraz uczniowie naszej placówki wyrazili swoje podziękowanie oraz złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Do życzeń i podziękowań dołączyli także przedstawiciele Rady Rodziców, którzy jak  co roku zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek. Dla całej społeczności szkolnej był to dzień bardzo uroczysty, pełen wzruszeń i radości.

            Pierwszakom życzymy samych miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły oraz powodzenia i sukcesów w nauce!

          • Ślubowanie uczniów klasy I w dzień Edukacji Narodowej

          • Do najbardziej uroczystych chwil w szkole, należy Dzień Edukacji Narodowej, dzień w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pracy pedagogów. Jak co roku obchody związane z DEN połączone były z uroczystością Ślubowania klasy pierwszej. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Rodziców ślubowali między innymi godnie reprezentować swoją Szkołę w każdej sytuacji.

            "All inclusive” – w takiej atmosferze w tym roku szkolnym świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Po części oficjalnej i Ślubowaniu klasy I na scenę wkroczyli uczniowie, którzy wcielili się w pracowników biura podróży "Motyl". Na polecenie swojego szefa zajęli się przygotowaniem oferty wyjazdu integracyjnego dla wszystkich pracowników szkoły w Woli Młockiej. Prowadzone przez nich dowcipne dialogi zmierzające do zapewnienia atrakcji wywoływały śmiech wśród publiczności, która fantastycznie współpracowała z aktorami. Finalnie, zgodnie z ustaleniami biura podróży, nauczyciele z Woli Młockiej wyjeżdżają na trzydniową wycieczkę na Siemieniakowszczyznę, a na wakacje otrzymali symboliczny bilet na Majorkę ze spersonalizowanymi życzeniami i "czekoladowe kieszonkowe" na pamiątki. Przemiłe wrażenia artystyczne zapewnili nam uczniowie klas IV-VIII.

          • Święto pieczonego ziemniaka

          • Jesień to czas wykopek, a przy tym świetna okazja do dobrej zabawy i degustacji zbiorów.

            W dniu 14 września, korzystając z pięknej pogody, uczniowie ze SP w Woli Młockiej wraz z wychowawcami odbyli rajd rowerowy do placówki filialnej w Malużynie, aby wspólnie świętować Dzień Ziemniaka. Podczas imprezy w plenerze uczniowie poznali historię ziemniaka i wiele ciekawostek na temat tego popularnego dziś warzywa. Dowiedzieli się skąd przybył do Polski i jakie było jego początkowe zastosowanie w kuchni i nie tylko. Zanim jednak doszło do degustacji, wszyscy musieli wcielić się w role detektywów, poszukując ukrytych na terenie przyszkolnym ziemniaków. Kiedy akcja zakończyła się sukcesem, dzieci brały udział w zawodach sportowych i konkursach, oczywiście z udziałem ziemniaków: podawały „ gorący  kartofelek”, rzucały do celu itp. Po ogromnej dawce pozytywnych emocji wszyscy zgromadzeni przy ognisku piekli kiełbaski i degustowali pieczone ziemniaczki.

            To wydarzenie było świetną okazją do wspólnej zabawy oraz integracji społeczności uczniowskiej z obu placówek.

          • Wakacji nadszedł czas! DZIĘKUJEMY!

          • DZIĘKUJEMY!  

            Koniec roku szkolnego to nie tylko wesoła chwila – początek wakacji. Dla niektórych to koniec pewnego etapu, znajomości, pożegnanie się z bliskimi osobami. To wyjątkowy dzień. Po latach mury naszej szkoły znów opuszczała klasa VIII. Po oficjalnym wstępie, uczniowie klasy ósmej pożegnali wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, co powszechnie wywołało łezką w oku. Następnie klasa siódma pożegnała uczniów opuszczających mury szkoły. Część artystyczną uświetniły występy uczniów. Dawid Witulski, po mistrzowsku zaśpiewał przebój K.Krawczyka: "Chciałem być marynarzem" a Karolinka Stancel wraz z chórkiem kapitalnie zaprezentowała aranżację wiersza Wisławy Szymborskiej - przebój Sanah "Nic dwa razy".

            Nadszedł czas podsumowań i podziękowań. Usłyszeliśmy bardzo miłe słowa z ust Pani Dyrektor, Małgorzaty Sobolewskiej, która podkreślała ciężką pracę zarówno ósmoklasistów jak i uczniów pozostałych klas, którzy otrzymali wysokie wyniki na świadectwach szkolnych. W tym roku upragnioną Statuetkę Prymusa najlepszego ucznia roku szkolnego 2022/23 otrzymał Maciej Łukaszewski. Gratulujemy!!!

            W tym szczególnym dniu nie mogliśmy zapomnieć o rodzicach, którzy przez cały rok szkolny aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim słonecznych, ciekawych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Po tych słowach uczniowie i wychowawcy rozeszli się do klas, w których odbyło się uroczyste rozdanie świadectw. Na absolwentów szkoły, uczniów klasy siódmej i nauczycieli  czekała jeszcze słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców. Tort smakował wybornie!!!

            A teraz już WAKACJE!!!

          • Wycieczka do Parku Rozrywki i Animacji - Julinek

          • W poniedziałek 19.06.2023 r. uczniowie z klas 0-IV pojechały na wycieczkę do Parku Rozrywki i Animacji Julinek. Wyruszyliśmy spod szkoły rano o godzinie 7:00. Ranek był słoneczny. Podróż zajęła nam półtorej godziny. Wszyscy byliśmy podekscytowani i nie mogliśmy doczekać się, kiedy dotrzemy na miejsce. Gdy dotarliśmy do Parku Julinek, zostaliśmy przydzieleni do grupy czerwonej. Udaliśmy się do „Krainy Dmuchańców”. To była fantastyczna zabawa. Mogliśmy korzystać ze wszystkich dmuchańców i skakać ile tylko mieliśmy sił. Następnie bawiliśmy się na placu zabaw i torze tubingowym. Kolejną atrakcją było wesołe miasteczko: rajdy samochodzikami, dragon coster, wesołe karuzele i wirówka. W końcu przyszła pora na przerwę. Wszyscy udaliśmy się na obiad. Po posiłku poszliśmy do parku linowego. Wszystkie dzieci założyły specjalną uprząż i kask. Mieliśmy do pokonania dwie trasy o różnym stopniu trudności. Trasa o nazwie Wesoły Klaun była najłatwiejsza do przejścia. Natomiast trasa Mały Akrobata wymagała większego sprytu i wysiłku. Składała się ona z licznych przeszkód umieszczonych na linach. Trzeba było przejść przez podesty, belki, drabinki i pętle. Wszystko odbywało się pod okiem instruktorów, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Niestety musieliśmy wracać do domu. Droga powrotna minęła bardzo szybko. Każdy w autokarze rozmawiał między sobą i dzielił się swoimi przeżyciami z Parku Rozrywki Julinek. To była fantastyczna wycieczka.

             

          • Finał konkursu "Zielona Szkoła"

          • 20 czerwca 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs  "Zielona klasa" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Fundatorami nagród byli: Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie oraz Bank Spółdzielczy w Płońsku - Oddział w Ciechanowie.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji w nowym roku szkolnym.

          • Festyn Rodzinny i Nocowanie w Szkole 2023

          • W tym roku szkolnym połączyliśmy dwa stałe punkty naszych szkolnych aktywności, czyli Festyn Rodzinny i Nocowanie w szkole, które odbyły się 14 i 15 czerwca

            Festyn Rodzinny rozpoczęliśmy od przedstawienia z morałem pt.: „Zagubiony Czas”, przygotowanym dla rodziców przez wszystkich uczniów naszej szkoły, pod opieką pani Agnieszki Czaplickiej, pani Agnieszki Krupińskiej i pani Katarzyny Kosmali. Po spektaklu i „chwili dla fotoreporterów” uczestnicy festynu ruszyli do kolejnych atrakcji, a dla każdego było coś dobrego. Młodsi mogli cieszyć się podskokami na dmuchańcach, malowaniem twarzy, gigantycznymi bańkami mydlanymi, skręcaniem balonów i przytulasami z ogromną maskotką Minionka. Dla wszystkich dostępna też była kawiarenka ze smakowitymi ciastami, kawką i herbatką, a także grill z kiełbaskami  oraz przepyszną karkówką pani Irenki. Ogromnym powodzeniem cieszyła się także loteria. Kupując los można było wylosować miłą niespodziankę dla siebie, a przy okazji wspomóc skarbonkę naszej szkolnej inicjatywy „Aktywni Razem”, która pomaga w finansowaniu wycieczek uczniowskich, szkolnych imprez i warsztatów dla dzieci i rodziców. Festyn Rodzinny zakończył się około godziny 20tej. Uczniowie pożegnali rodziców i zostali na terenie szkoły, aby cieszyć się kolejnymi atrakcjami przygotowanymi przez swoich wychowawców. ​​​​​​

            Nocowanie w Szkole rozpoczęło się od przygotowania wygodnych miejsc do spania i od wieczornej toalety. Następnie uczniowie, posilając się cieplutkim popcornem, uczestniczyli w seansach kina nocnego. Młodsi obejrzeli bajki pt.: „Księga Dżungli” i „Morska Bestia”, starsi film pt.: „Za duży na bajki”. Po filmach wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek, jak zwykle grupie najmłodszych udało się zasnąć najwcześniej. Poranek następnego dnia zaczął się zdrowym śniadaniem, które zjedliśmy przed szkołą w towarzystwie słońca i śpiewu ptaków. Po tym najważniejszym posiłku dnia udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie każdy mógł zaśpiewać swoje ulubione piosenki, biorąc udział w szkolnym karaoke. Ostatnią atrakcją przygotowaną przez naszych nauczycieli była gra terenowa składająca się z piętnastu zadań – wyzwań. Uczniowie zostali podzieleni na pięć grup, wykonanie zadań – wyzwań dokumentowali za pomocą zdjęć robionych smartfonami. Zabawa była przednia, a rywalizacja bardzo zacięta. Trzy grupy uzyskały maksymalną ilość punktów, więc o przydziale pierwszych miejsc zadecydowała szybkość w wypełnianiu zadań. Grupy, które zajęły IV i V miejsce, też walczyły dzielnie, a do liderów zabrakło im jedynie jednego i dwóch punktów. Po tej ostatniej atrakcji, w samo południe, zmęczonych ale zadowolonych uczniów odebrali ze szkoły rodzice.

            ZADANIA - WYZWANIA

            1. Zróbcie zdjęcie, na którym będzie jedno z was i gęś.                            
            2. Zróbcie 2 bardzo dziwne zdjęcia całej waszej grupy.
            3. Zróbcie bardzo realistyczne zdjęcie przedstawiające aresztowanie jednego z was.
            4. Zróbcie zdjęcie całej waszej grupy ze znanym księciem.
            5. Zapytajcie Panią Dyrektor, jaki ma rozmiar buta i zróbcie zdjęcie, gdy wpisuje ten numer na karteczce: „Mój numer buta to…” Na zdjęciu ma być też jeden z was.
            6. Zróbcie zdjęcie jednego z was pod drzewem iglastym.
            7. Zróbcie zdjęcie na temat: „Moje wymarzone oświadczyny”.
            8. Zróbcie zdjęcie całej waszej grupy trzymającej gąbki do ścierania tablic.
            9. Zróbcie jedno zdjęcie, na którym będzie dziewczynka ubrana w kolorze zielonym obok dwóch chłopców w kolorze niebieskim.
            10.  Zróbcie zdjęcie „My w Nowym Yorku”. Na zdjęciu mają być wszyscy z was.
            11.  Odwiedźcie bibliotekę, zapytajcie panią bibliotekarkę o to, jaką najdziwniejszą książkę czytała i zróbcie sobie zdjęcie, na którym będziecie wy, ta pani i książka.
            12.  Policzcie znaki drogowe w pobliżu szkoły i zróbcie zdjęcie najbliższego.
            13.  Zróbcie zdjęcie jednego z was z żabą na głowie.
            14.  Zróbcie zdjęcie czegoś co jest nieużywane od lat, co nie wiadomo po co teraz jest, i do tego nie pasuje do otoczenia.
            15.  Zróbcie zdjęcie pt: „Aaaaa ratunku! Zatopiło nas!”
          • Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

          • 18 maja o godzinie 2.45 wyruszyliśmy na dwudniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Przygodę rozpoczęliśmy od wejścia na Święty Krzyż z Nowej Słupi. Wchodząc na  Łysą Górę do przejścia mieliśmy około 2 km. Szlak wspinał się wschodnim zboczem Łysej Góry, a po drodze towarzyszyły nam stacje drogi krzyżowej. Obejrzeliśmy jedną z największych atrakcji Łysej Góry - gołoborze. Zwiedziliśmy Muzeum Przyrodnicze Świętokrzyskiego Parku Narodowego, Kryptę Jeremiego Wiśniowieckiego oraz Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Następnie udaliśmy się do jaskiń na Kadzielni - Odkrywców, Prochownię i Szczelinę. Pod opieką przewodnika podążaliśmy bezpieczną trasą turystyczną o długości 140 metrów. Wędrując podziemnymi korytarzami uczyliśmy się czym jest kras i jak tworzą się nacieki jaskiniowe. Poznaliśmy też mieszkańców Kadzielni – zobaczyliśmy ślady organizmów sprzed milionów lat i dowiedzieliśmy się co nieco o zamieszkujących jaskinie na Kadzielni nietoperzach. Po południu zabawy w tropikalnym raju. Zanurzyliśmy się w tropikalnym raju w sercu Gór Świętokrzyskich! Baseny Tropikalne Binkowski Resort zaoferowały nam nieograniczony wypoczynek i zabawę pośród bogatej egzotycznej roślinności i krystalicznie ciepłej wody mającej od 30 do 34°C. Zrelaksowani udaliśmy się na odpoczynek do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Chęcinach. Następnego dnia bawiliśmy się  w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Atrakcje, które dostarczyły nam dużej dawki dobrego humoru, integracji relaksu i znakomitej zabawy to przede wszystkim Jura Park - park dinozaurów. Ścieżka dydaktyczna wiodła wśród ponad 100 modeli dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Największym ulubieńcem dzieci okazał się  oczywiście król dinozaurów – T-Rex oraz łagodny i sympatyczny avaceratops, Prehistoryczne Oceanarium - głębia oceanu pokazana za pomocą trójwymiarowego przekazu, Zwierzyniec Bałtowski – przejazd po safari zajmuje obszar około 60 hektarów, zobaczyliśmy tam liczne gatunki egzotycznych zwierząt z różnych kontynentów (żubry, jelenie, daniele, bydło szkockie, bydło watussi, różne gatunki kóz i owiec, strusie i inne), po terenie Zwierzyńca poruszaliśmy się żółtym, amerykańskim schoolbusem, Cinema 5D - Kino Emocji – dzięki nowoczesnej technologii staliśmy się aktywnymi uczestnikami scen odgrywanych na ekranie, doznaliśmy wrażeń zmysłowych – dźwiękowych, ruchowych, dotykowych, Sabatówka – przeniosła nas w świat wiedźm i czarownic, Park Rozrywki – był wspaniałą rozrywką dla dzieci, nauczycieli, mama i babć, bawiliśmy się wspólnie na karuzelach, statku pirackim, family coasterze, urządzeniach wodnych, gokartach.

            W czasie wycieczki panowała miła atmosfera, integracja międzypokoleniowa, dzieci były bardzo dzielne. Czujemy niedosyt, mamy nadzieję, iż ponownie wspólnie zwiedzimy ciekawe miejsca. Dziękujemy  serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się  do świetnej organizacji  wycieczki -  Kochanym Rodzicom, opiekunom -  pani Agnieszce, pani Katarzynie, pani Ani, panu kierowcy,  a także Dyrekcji  naszej szkoły, wszystkim, którzy w ciągu roku szkolnego angażowali się w różne działania charytatywne, które wzbogaciły w środki materialne nasz wyjazd.

             

          • Dzień Dziecka -  filia w Malużynie

          • „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo...” (Jan Paweł II)

            1 czerwca jest dniem, na który czekają wszystkie dzieci małe i duże. W naszej placówce, korzystając z pięknej, słonecznej pogody oraz malowniczego położenia budynku szkoły spędziliśmy ten dzień w większości na świeżym powietrzu. Było więc kolorowo i sportowo. Panie wychowawczynie Marzena Prusińska i Małgorzata Osmańska przygotowały wiele atrakcyjnych zabaw i konkurencji ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, przyborów do zajęć ruchowych oraz terenu wokół szkoły. Dzieciakom najbardziej przypadły do gustu wyścigi w workach oraz kolorowy deszcz. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Po zakończeniu radosnych harców wszyscy odpoczywali  na pikniku w cieniu drzew i zajadali pieczone kiełbaski.

          • Jan Paweł II

          • Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo...,przyszłością, krora pozostaje zawsze otwarta"

            Święty Jan Paweł II kochał dzieci i one o nim pamiętają. 17 maja dały tego wyraz recytując ze wzruszeniem i przejęciem wspomnienia napisane o Nim oraz poezję, ktora wyszła zt ego pióra. Atmosfera tego dnia udzieliła się wszystkim zebranym na szkolnym holu. Ten dzien był wdzięcznością i łącznością duchową z ukochanym Ojcem Świętym.

          • Dzień Matki – filia w Malużynie

          • Choć serduszko jeszcze małe, Tobie chcę je oddać całe….

             

               Kochane i najwspanialsze na świecie mamusie gościliśmy w naszej placówce w dniu 30 maja. To wyjątkowe święto i wyjątkowa uroczystość, jak więź łącząca dziecko z matką. Bukiet występów przedszkolaków i uczniów uatrakcyjnił spotkanie z mamami. Nie zabrakło słów podziękowań za miłość bezinteresowną, troskę, cierpliwość, zrozumienie i w końcu za dar życia. W ten sposób dzieciaki wyraziły swoim mamom wdzięczność za wychowanie, najtrudniejszą ze sztuk pięknych. Zaproszone mamy, w miłej atmosferze, przy kawie, herbatce i ciastku z uwagą i wzruszeniem wysłuchały swoich pociech. Były też upominki dla zaproszonych gości, pamiątkowe fotografie oraz wspólna zabawa mam z dzieciakami. Ten radośnie spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci.

             

          • Majówka w  Płocku -  filia w Malużynie

          • W dniu 11 maja uczniowie oraz przedszkolacy z naszej placówki wyruszyli wraz ze swoimi wychowawczyniami oraz rodzicami na majową wyprawę do Płocka. Pogoda była wyśmienita, więc mogliśmy podczas podróży podziwiać piękno budzącej się do życia przyrody w samym sercu Mazowsza. Płock to miasto, które zachwyca wspaniałymi zabytkami oraz mnóstwem atrakcji dla najmłodszych turystów. Podczas porannego spaceru podziwialiśmy panoramę miasta od strony Wisły. Malownicze położenie Płocka na skarpie zwanej Wzgórzem Tumskim zachwyciło swoją urodą każdego, nawet najmłodszego przedszkolaka. Kolejną atrakcją dla maluchów było spotkanie z mieszkańcami płockiego zoo, gdzie dzieciaki miały okazję podziwiać zwierzęta z całego świata i poznać wiele sekretów z ich życia. Ponadto podczas majowej wyprawy maluchy spotkały się z prawdziwą sztuką w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego. Obejrzeliśmy tu „Kopciuszka” na motywach baśni braci Grimm w reżyserii Stefana Szaciłowskiego.  Dzieci miały więc kontakt z żywym aktorem na scenie, przeżywały losy Kopciuszka wraz z główną bohaterką sztuki, utrwaliły słownictwo związane z teatrem oraz zasady zachowania w tym niezwykłym miejscu. Spektakl bardzo nam się podobał, urzekał pięknymi kostiumami, a także współczesnymi epizodami wkomponowanymi w przedstawienie.

             Uwieńczeniem naszej wyprawy były harce i zabawy w Happy Parku w Stróżewku koło Płocka. Do Malużyna wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.

          • Rechot 2023

          • Dnia 3 kwietnia troje uczniów z klas 0-III zaprezentowało się podczas wiosennej edycji przeglądu "Rechot 2023", który tradycyjnie zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku. Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z całej gminy. Każdy mógł wykonać tylko jeden utwór i zrobić to a'capella, z akompaniamentem lub podkładem muzycznym. Przegląd przebiegał w pozytywnej atmosferze. Każdy występ nagradzany był brawami. Najmłodsi uczestnicy oprócz popisów wokalnych zaprezentowali układy choreograficzne i barwne kostiumy. Mykhalio Matiishyn w kategorii przedszkolnej zajął III miejsce śpiewając piosenkę pt. „Mój dom”, Amelia Wolińska i Wiktoria Leleniewska w kategorii klas I-III otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy!

            Kilka dni wcześniej tj. 31.marca 2023r. w tym samym konkursie zorganizowanym dla starszych grup wiekowych, udział wzięła dziewczynka kl.IV i chłopiec kl.VII. Karolinka Stancel pięknie zaśpiewała trudny przeboj Sanah: "Projekt nieznajomy nie kłamie". W starszej kategorii kl.VII-VIII naszą szkołę zaprezentował  pięknym, niskim głosem Dawid Wituski.  Wokal Dawida zachwycił jury i piosenka "Jesteśmy dziećmi ziemi" stała się generatorem trzeciego miejsca na podjum. Gratulujemy wszystkim wygranym i uczestnikom konkursu. Byliście cudowni!!!

          • Rechot 2023- filia w Malużynie

          • W dniu 3 kwietnia 2023 uczniowie z naszej placówki brali udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Rechot 2023, organizowanym po raz kolejny przez MGOK w Glinojecku. Zespół „Bemolki”z klas II i III w składzie: Magdalena Porębska, Alicja Koprowska, Natalia Wardęga, Wiktoria Kurnikowska i Gabrysia Woźnicka, dzielnie reprezentował naszą szkołę w piosence „Maszeruje wiosna”. Swoim śpiewem, wiosennymi strojami oraz ruchem na scenie dziewczynki ujęły jurorów i zajęły I miejsce w kategorii: zespoły z klas I-III. Występ przygotowała wych. klas p. Małgorzata Osmańska. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa naszym małym artystkom i życzymy dalszych muzycznych sukcesów.