• Święto Konstytucji

• 25 kwietnia 2023 r. świętowaliśmy w naszej szkole 232 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji  w murach naszej szkoły gościliśmy pana Eugeniusza Sadowskiego, przedstawiciela Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, który przybliżył nam historię uchwalenia Ustawy Rządowej z 1791 roku. Wyjaśnił, czym jest konstytucja i dlaczego uchwalenie Konstytucji 3 maja ma tak istotne znaczenie dla historii polskiej i europejskiej demokracji. Uroczysty nastrój podkreślały śpiewane przez uczniów pieśni patriotyczne.

Apele związane ze świętami narodowymi są tradycją w naszej szkole. Jest to wspaniała okazja, by uzmysłowić dzieciom i młodzieży rolę takich słów jak Ojczyzna i patriotyzm.

• Świąteczne życzenia

•  związku z nadchodzącymi świętami Wielkiej Nocy  4 kwietnia 2023 roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski w raz z opiekunem zorganizował uroczyste spotkanie dla całej społeczności szkolnej, podczas którego zostały złożone na ręce dyrektor szkoły Małgorzaty Sobolewskiej, świąteczne życzenia wielkanocne.