• Wakacji nadszedł czas! DZIĘKUJEMY!

• DZIĘKUJEMY!

Koniec roku szkolnego to nie tylko wesoła chwila – początek wakacji. Dla niektórych to koniec pewnego etapu, znajomości, pożegnanie się z bliskimi osobami. To wyjątkowy dzień. Po latach mury naszej szkoły znów opuszczała klasa VIII. Po oficjalnym wstępie, uczniowie klasy ósmej pożegnali wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, co powszechnie wywołało łezką w oku. Następnie klasa siódma pożegnała uczniów opuszczających mury szkoły. Część artystyczną uświetniły występy uczniów. Dawid Witulski, po mistrzowsku zaśpiewał przebój K.Krawczyka: "Chciałem być marynarzem" a Karolinka Stancel wraz z chórkiem kapitalnie zaprezentowała aranżację wiersza Wisławy Szymborskiej - przebój Sanah "Nic dwa razy".

Nadszedł czas podsumowań i podziękowań. Usłyszeliśmy bardzo miłe słowa z ust Pani Dyrektor, Małgorzaty Sobolewskiej, która podkreślała ciężką pracę zarówno ósmoklasistów jak i uczniów pozostałych klas, którzy otrzymali wysokie wyniki na świadectwach szkolnych. W tym roku upragnioną Statuetkę Prymusa najlepszego ucznia roku szkolnego 2022/23 otrzymał Maciej Łukaszewski. Gratulujemy!!!

W tym szczególnym dniu nie mogliśmy zapomnieć o rodzicach, którzy przez cały rok szkolny aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim słonecznych, ciekawych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Po tych słowach uczniowie i wychowawcy rozeszli się do klas, w których odbyło się uroczyste rozdanie świadectw. Na absolwentów szkoły, uczniów klasy siódmej i nauczycieli  czekała jeszcze słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców. Tort smakował wybornie!!!

A teraz już WAKACJE!!!