• „MAMY TALENTY”

• 5.04.2024 r. - „MAMY TALENTY”

Umiejętności wokalne i recytatorskie zaprezentowali w czwartek uczniowie naszej szkoły w ramach konkursu zorganizowanego przez panie I. Paczkowską i A. Czaplicką.

Po burzliwych naradach jury udało się wyłonić zwycięzców. Wszystkim uczestnikom i laureatom składamy serdeczne gratulacje!!!

• „Mistrz Pięknego Czytania 2024”

• 23.04.2024 r. „Mistrz Pięknego Czytania 2024”

Dziś odbyła się dziewiąta edycja konkursu organizowanego wspólnie przez lokalne biblioteki. Przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali wylosowane fragmenty tekstów autorstwa Marii Konopnickiej, Juliana Tuwima i Adama Mickiewicza.

Wyrazy uznania dla wszystkich uczestników. Laureatom zaś składamy serdeczne gratulacje!

• Dbajmy o Ziemię!

22 kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Młockiej uczcili dzień Ziemi.

W tym dniu dzieci klas 0-8 uczestniczyły w warsztatach tematycznych „Co mogę zrobić dla Ziemi?”. Podczas tych warsztatów uczniowie poszerzyli wiedzę o istniejących zagrożeniach dla środowiska
            i klimatu, do których zalicza się między innymi zamieszczenia przemysłowe, spaliny, hałas, dziurę ozonową, degradację gleb.

Przeprowadzone zajęcia wywołały w uczniach oczekiwane refleksje i pozytywne emocje.

Pamiątką z tegorocznego święta Ziemi był wykonany przez każde dziecko „Las w słoiku”.

• 17.04.2024r. - Światowy Dzień Kostki Rubika

Z tej okazji i mali i duzi uczniowie naszej szkoły łamali sobie głowy nad przeróżnymi logicznymi zagadkami i układankami. Dziękujemy paniom Małgorzacie Sobolewskiej i Annie Zduńczyk za przygotowanie super zabawy.